Teslimat ve Ödeme

ÖDEME ve TESLİMAT

Siparişleriniz, banka yada havale/eft onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (Saat 17.00'a kadar) kargoya ( UPS Kargo/Aras Kargo ) teslim edilir.

Teslimat adresinin yurt genelinde uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Hafta sonu ile ilgili son kargo çıkışı saati Cumartesi için 11.00' dir.

İşletmemiz pazar günü çalışmaması sebebi ile gönderim  yapılamamaktadır. Her geçen gün talep artışı sebebiyle artan üretim hacmimizi siz değerli üreticilerimiz ve hobicilerimize zamanında ulaştırabilmek için çalışıyoruz.

Dönem dönemde olsa öngöremediğimiz yüksek siparişlerimiz sebebiyle stok problemi yaşamamız durumda yüksek adetli siparişleriniz 1 haftayı bulan aksamalar yaşanabilir. Bu tip aksamalar nadirde olsa yaşanabileceği için, lütfen bizimle iletişime geciniz. 

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından UPS Kargo/Aras Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

powermaxmama.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TİĞİZ YEM ve KUŞ ÜRÜNLERİ