Kullanılmamış Sıfır ürünü/ürünleri İade etmek istiyorum
Satın aldığınız ürünü, tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslimat tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Orijinal kutusu / ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün İade Edilirken; İade sebebinizi belirten bir açıklama notu ürün ile birlikte gönderilmesi gerekir.

Ayrıca ürün orijinal ambalajında ve (varsa) tüm aksesuarlarıyla beraber eksiksiz gönderilmelidir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşteriye ulaşmasının ardından talep edilen İade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Ürünü kargo ödemeli olarak kesinlikle göndermeyiniz, kabul edilmeyecektir.

Siparişimi iptal etmek istiyorum
Henüz kargoya verilmeyen siparişinizi iptal etmek için, sitemizdeki "0544 903 9633" müşteri hizmetleri numarasını kullnarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Departmanımız gereken iptal işlemini yapacak ve para iadesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

Hatalı, kusurlu ürünü İade etmek/Değiştirmek istiyorum
Satın aldığınız ürün hasarlı, darbeli yada bozuk olarak size ulaştıysa, sitemizdeki “powermaxb72@gmail.com” adresine iade talebinizi belirten bir eposta göndermeniz yada "0544 903 9633" numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

Müşteri Hizmetleri Departmanımız size gereken desteği mümkün olan en kısa sürede verecektir.