Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımıza ait kişisel bilgiler; ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, iletişim bilgileri, yaş, yıllık gelir gibi istatiksel bilgiler, hesap numarası gibi finansal bilgiler ve vergi numarası, kimlik numarası gibi kişiye özel bilgilerin girilmesi gerekebilmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde başka kişi veya kuruluşlara verilemez yada kullandırılamaz.

siparis verirken  oluşturduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi siz izin vermedikçe mümkün değildir.

İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Üyelik iptali için sitemizdeki Müşteri Hizmetleri sayfasında bulunan “iletişim formu” ile başvuru yapabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler sadece powermaxmama.com tarafından müşteri profili oluşturulmak amacıyla, ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte olup powermaxmama.com da bu bilgiler tutulamaz ve kaydedilemez.

Telif Hakları
powermaxmama.com sitesinin isim hakları, tüm içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki her türlü bilgi ve resimler hiçbir suretle izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Aksi takdirde Telif haklarından sorumlu tutulacaktır.

powermaxmama.com sitemizin yapılandırılması esnasında oluşmuş her türlü yazım hatasından kaynaklanan aksaklıktan sorumlu tutulamayız.

Tüketici Hakları
4077 sayılı tüketicinin korunması kanunu için tıklayınız.
http://www.tuketicimerkezi.org/tuketicikanunu.php

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru, öneri veya üyelik iptal işlemi için info@powermaxmama.com adresine e-mail gönderiniz.